٣٣٣٠٠٤٤٤-٠٢١

آشنایی با قناری و جفت گیری آن ها

آشنایی با قناری و جفت گیری آن ها
قناری یک پرنده آوازخوان بومی جزایر قناری است که از خانواده سهره‌ها می‌باشد. پرنده وحشی اغلب سبز و زرد می‌ باشد و با رگه ‌هایی مایل به قهوه‌ای در پشتش ، در اسارت در رنگ‌های مختلف تکثیر شده است....
ادامه مطلب

محصولات شگفت انگیز

همانطور که مي دانيم ماهي ها جانوران خونسردي هستند که شدت متابوليسم و سوخت وساز بدن آنها بستگي کامل به درجه حرارت محيط آنها ، يعني آبي که در آن زندگي مي کنند دارد. هرچه درجه حرارت آب بيشتر باشد ، تنفس سريعتر بوده و هضم غذا و پس دادن مازاد آن تندتر انجام مي گيرد.

ماهی فایتر که با نام جنگجوی سیامی نیز شناخته می شود ، از ماهیان آکواریومی پرطرفدار است که نگهداری از آن آسان و به صرفه بوده ، نیاز به فضای زیادی ندارد و می توان آن را در یک تنگ کوچک یا حتی در گلدان بامبو نگهداری کرد. همچنین نیاز به اکسیژن ماهی فایتر بسیار اندک است و بنابراین برای نگهداری از آن نیازی به پمپ هوا نیست.

1- قبول کردن سرپرستی گربه تعهدی مادام العمر است. گربه ها می توانند تا ۲۰ سال زندگی کنند ، ‌پس اطمینان یابید که آماده ارائه دادن غذا ، سرپناه و علاقه به او در طول زندگی اش باشید چرا که بیرون کردن او و تغییرات بزرگ در زنگی گربه مانند تعویض صاحب و خانه ، می تواند برای این حیوان بسیار استرس زا باشد.

خرچنگ‌ها از خانواده  بندپایان سخت پوستان هستند. شکمشان کاملاً در زیر بدنشان پنهان است. روی بدن از پوسته‌ای سخت پوشیده شده ‌است. همچنین آن ها دارای یک جفت چنگال هستند. خرچنگ ‌ها در تمام اقیانوس ‌های جهان یافت می‌شوند اما برخی نیز در آب ‌های شیرین و همچنین درون خشکی به ویژه در مناطق گرمسیری نیز زیست می‌کنند.

قناری یک پرنده آوازخوان بومی جزایر قناری است که از خانواده سهره‌ها می‌باشد. پرنده وحشی اغلب سبز و زرد می‌ باشد و با رگه ‌هایی مایل به قهوه‌ای در پشتش ، در اسارت در رنگ‌های مختلف تکثیر شده است.

فروشگاه پت شاپ حیوانات خانگی

فروشگاه پت شاپ

فروشگاه حیوانات خانگی پت شاپ


پیشنهاد ویژه

محصولات تصادفی

پر فروش ترین ها

جدیدترین ها

برند ها